İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Kaymakamımız Sayın Osman Bilici Başkanlığında Yapıldı
 
5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 40. maddesi gereğince, 2018 yılı İlçe İdare Şube Başkanları toplantısının ikincisi yapıldı.
 
Kaymakamlık toplantı salonunda saat 10.00’da Kaymakamımız Sayın Osman Bilici başkanlığında yapılan İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı’na, ilçemizde faaliyet yürüten kamu kurum ve kuruluşlarının şube başkanları katıldı.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 100 Günlük İcraat Programı,  Sıfır Atık Projesi, Tasarruf Tedbirleri, Kamu Hizmet Standartları, Okul ve Trafik Güvenliği ve Kamu Hizmetinde Kurumlar Arası Koordinasyon konularının görüşüldüğü toplantıda Kaymakamımız Sayın Bilici; 100 Günlük İcraat Programı ile ilgili kurumlarımızın kendi görev alanları ile ilgili çalışmaları ivedi olarak yapması gerektiğini, daha yaşanabilir bir çevre ve kaynaklarımızı geri kazanılması için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen ‘Sıfır Atık Projesi’nin bütün kurumlarımızda aşamalı olarak uygulanması gerektiğini, son dönemde ülkemizin karşı karşıya kaldığı ekonomik saldırılardan dolayı kurumlarımızın her zamankinden daha çok tasarruf tedbirlerine riayet etmesi gerektiğini ve vatandaş odaklı hizmetin yürütülmesi için kamu hizmet standartları çerçevesinde bütün kurumlarımızın koordinasyon halinde hareket etmeleri gerektiğini belirtti.
 
Daha sonra toplantıda kurumların faaliyetlerini değerlendiren Sayın Bilici, İlçe İdare Şube Başkanları’na teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 
 
 
 

 Türkiye Cumhuriyeti Kozluk Kaymakamlığı
  Telefon: (0488) 411 20 01 / Santral Fax: 0488 411 20 90 
Copyright © 2018 Kozluk Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi