Kaymakamımız Sayın Osman Bilici KÖYDES Projelerini Yerinde İnceledi
 
 
Kaymakamımız Sayın Osman Bilici, 2018 yılı KÖYDES yatırım programı kapsamında Uzunçayır Köyü’ne bağlı Eshabe, Üzümlü ve Başeğmez mezralarına yapılan BSK (bitümlü sıcak karışımlar) yolu ve Parmakkapı Köyü’ne yapılan kanalizasyon şebekesini yerinde inceledi.
 
Uzunçayır Köyü’ne bağlı Eshabe, Üzümlü ve Başeğmez mezra yollarına yapılan BSK asfalt yolu yerinde inceleyen Kaymakamımız Sayın Osman Bilici, İlçe Özel İdare Müdürü Selahaddin Aydın, köy muhtarı, yüklenici firma ve vatandaşlarla görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Eshabe, Üzümlü ve Başeğmez mezralarının 9.2 km’lik  yolunu sıcak asfalt ile kapladıklarını ifade eden Sayın Bilici; devletimizin alt ve üst yapı hizmetlerini bütün köy ve mezralarımıza götürdüğünü, toz ve çamurlu yolların yerini sıcak asfalta bıraktığını vatandaşlarımızın yapılan hizmetlere sahip çıkması gerektiğini belirtti.
 
Eshabe, Üzümlü ve Başeğmez mezralarında BSK yol incelemesini tamamlayan Sayın Bilici, Parmakkapı Köyü’ne geçti.
 
Parmakkapı Köyü’nde yapımı tamamlanan kanalizasyon şebekesini de yerinde inceleyerek çalışma hakkında köy muhtarından bilgi alan Sayın Bilici, Vatandaşlarla yaptığı görüşmede; köylerimizde vatandaşlarımızın daha rahat ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için alt ve üst yapı hizmetlerinin devam edeceğini belirtti.
 
Vatandaşlar da, alt ve üst yapı hizmetlerinden dolayı Sayın Bilici’ye teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. 
 
 

 Türkiye Cumhuriyeti Kozluk Kaymakamlığı
  Telefon: (0488) 411 20 01 / Santral Fax: 0488 411 20 90 
Copyright © 2018 Kozluk Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi