Kaymakamımız Sayın Osman Bilici Taşlıdere Köyü’nü Ziyaret Etti
 
 
Kaymakamımız Sayın Osman Bilici, köy ziyaretleri ve halk buluşması kapsamında Taşlıdere Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Sayın Bilici'ye Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği Müdürü Raif Atayık, Batman İl Tarım ve Orman Müdürü Vekili Mehmet Demir ve Kozluk İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Hakkı Sağlam eşlik etti.
 
Köy muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Sayın Bilici, vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada; Taşlıdere köyümüze yapılan alt ve üst yapı hizmetleri ile vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurlu yaşam şartlarına kavuştuğunu ve bu hizmetlerin diğer köylerimizde de devam ettiğini, alt ve üst yapı hizmetlerimizin yanında devletimizin tarımsal faaliyet desteklemeleri ile Taşlıdere köyümüzde ve ilçemizde tarımsal üretim ve tarımsal kalkınmanın önemli bir aşamaya geldiğini belirterek Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan yatırımlar ile devletimizin tarımsal faaliyet desteklerine değindi ve  milli birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece çözülemeyecek hiçbir sorun ve aşılamayacak hiçbir engelin olmayacağını söyledi.
 
Konuşmanın ardından, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini Sayın Bilici’ye vatandaşlar da ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.
 
 
Sayın Bilici Yanıkkaya Jandarma Karakol Komutanlığı’nda İncelemelerde Bulundu
 
Kaymakamımız Sayın Bilici; Taşlıdere Köyü’nde vatandaşlarla buluştuktan sonra Yanıkkaya Jandarma Karakol Komutanlığı’na geçerek incelemelerde bulundu.
 
Alınan güvenlik önlemleri, bölgedeki asayiş uygulamaları, yapılan çalışmalar ve karakol ile ilgili karakol komutanından brifing alan Sayın Bilici, karakol komutanına ve güvenlik personellerine teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi ve ardından karakoldan ayrıldı.
 
 
 

 Türkiye Cumhuriyeti Kozluk Kaymakamlığı
  Telefon: (0488) 411 20 01 / Santral Fax: 0488 411 20 90 
Copyright © 2018 Kozluk Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi