İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Kaymakamımız Sayın Osman Bilici Başkanlığında Yapıldı
 
 
İlçemizde; kamu hizmetlerinin sunulmasında vatandaş memnuniyeti, hizmetlerde süreklilik ve kurumlar arasında işbirliği sağlamak amacıyla İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı, Kaymakamımız Sayın Osman Bilici başkanlığında yapıldı.
 
Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıya, İlçemizde faaliyet yürüten kamu kurum ve kuruluşlarının şube başkanları katıldı.
 
Kaymakamımız Sayın Bilici’nin açılış konuşmalarıyla başlayan toplantı; kurum ve kuruluşlarımızın yürütmüş oldukları kamu hizmetleri ve standartları, tasarruf tedbirleri, sıfır atık projesi, seçim güvenliği, kamu hizmetlerinin yürütülmesinde personelin görev ve sorumlulukları konularının görüşülmesiyle devam etti.
 
“Naz Makamı Değil Niyaz Makamıyız”
Kamu hizmetlerinin vatandaşlara sunulmasında, vatandaş memnuniyetinin göz önünde bulundurularak hizmetlerin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması gerektiğinin altını çizen Kaymakamımız Sayın Bilici; kurum yöneticilerimizin ve personellerimizin devlet ciddiyetine yakışır bir şekilde vakarla ve sabırla hareket ederek hizmetlerin sunulmasında vatandaşları karşılama, ağırlama ve uğurlamada profesyonellik ilkesi çerçevesinde azami nezaketi göstermeleri gerektiğini ve “Naz makamı değil, niyaz makamı” olduklarını ifade etti.
 
Sayın Bilici, konuşmasının devamında; dünyada kimilerinin yemekten öldüğünü, kimilerinin de açlıktan öldüğünü, insanların sıfır atıkla doğayı daha az kirleteceklerini ve daha az tahrip edeceklerini belirterek kaynakların kullanılmasında tasarrufa ve dünyadaki gıda israfına dikkat çekti.
 
Daha sonra kurumların faaliyetlerini değerlendiren Sayın Bilici, İlçe İdare Şube Başkanları’na teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
 
 
 
 

 Türkiye Cumhuriyeti Kozluk Kaymakamlığı
  Telefon: (0488) 411 20 01 / Santral Fax: 0488 411 20 90 
Copyright © 2018 Kozluk Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi